Internetové připojení

Společnost SKY Trade s.r.o. nabízí cenově i rychlostně bezkonkurenční služby připojení k internetu a VoIP volání na Plzeňsku. Mezi naše hlavní oblasti pokrytí patří například Nepomucko, Myslívsko, Blovicko, Horažďovicko, Klatovsko, Plánicko a Měčínsko. Nově pak připravujeme pokrytí v okolí Přeštic a Švihova.

Internet pro domácnost
Služby SKY-INTERNET představují ideální volbu pro domácnosti a menší pracovní prostory. Za minimální měsíční poplatek totiž odběratel může nonstop surfovat na internetu, není omezen žádnými limity na stahování dat a je pro něj připravena profesionální technická podpora. Ke každé službě si zákazník může vyžádat Veřejnou IP adresu. Oproti jiným nabídkám u běžných poskytovatelů připojení k internetu se naši klienti mohou na své internetové připojení opravdu spolehnout, jelikož garantovaná rychlost po celý den je díky velmi nízké agregaci podstatně vyšší. Každého nového zákazníka navíc čeká krom rychlého a stabilního připojení k internetu a možnosti neuvěřitelně levného VoIP volání také hodnotný bonus.

Internet pro firmy
Vysokorychlostní internet pro všechny pracovní stanice s garantovanou rychlostí připojení kdykoli během dne. To je hlavní přednost služeb např. SKY-WORK a SKY-HIGH určené pro všechny firmy bez ohledu na jejich velikost. Pro náročné a velké firmy máme připravené individuální tarify. Díky extrémně nízké agregaci 1:2, respektive 1:1, je zaručena vysoká rychlost připojení k internetu i během špičky v pracovní době. Zároveň firmám nabízíme individuální tarify VoIP volání, díky kterým si mohou mnohonásobně snížit své náklady na telekomunikační služby. Ke všem firemním tarifům nabízíme zdarma jednu Veřejnou IP adresu.